Subscribe
Upozornit na
18 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments

Prwní..
QQQ

 :puke: 

Poslední dobou se hodně mluví o protilátkách proti covidu-19. Zvažuje se, že by měly být uznány jako bezinfekčnost, tedy na podobné úrovni jako je očkování. Co si o tom myslíte?
Naměření protilátek po infekci znamená, že imunitní systém člověka funguje. U takových lidí nevidím důvod, proč by se měli nechávat očkovat, pokud se dá prokázat, že jim tyto látky kolují v krvi. To je jednoznačně imunologická záležitost, která je známá a u všech ostatních onemocnění se to takto dělá, aby se co nejvíce podporovala přirozená imunita. Ta by se neměla potlačovat, když dobře funguje.

https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/rozhovor-milan-simko-axonlab-covid-19-koronavirus-imunita-protilatky.A210803_152637_zdravi_pet?zdroj=top

jinak chci Ten Vážný vztah

balneo3.PNG

Já třeba wočkovanej furt nejsem, jélikož nemaj Spu-tník Fau Eins a teen je nejlepší, řikal mi to V.V. Pjakin, má fajn mapu světa a já mu věřim … Mě našli minulej rok v březnu dvoucentimetrovej pucek – ńákej velkej tromb v hrotu levý srdeční komory, kterej se pak rozpouštěl dva měsíce a musel jsem pag eště na bajpás a na druhou tepnu dávali stent… No jestli tohle bylo z covidu, tak to tělo se asi ubránilo, ale kardiovaskulární systém zalepenej trombama… A ta mladá doktorka na něj na tom ultrazvuku koukala a jásala jééé ten je ale velkej. … Číst vice »

Boguslawo 41.. máš ta-ky segru .jak johny , ale mlad.čí ???

R
ps : cowid wítán ; )

Já mam tež eště super zeztřenku ale ona zrovna rodí teda Včera měla termín …  :wpds_whew: 

zadky.PNG

a a a  :wpds_exclamation: 
Já bych si taky už dala mim….~ čo * či teda mimoňky za 11,90 sTeska Pitralescu, NATO nemážš šš ššš tady tu tu tu ?  :wpds_neutral: 

balneo2.PNG

Jo Božo Božo už to neni žádná hitparáda i dyš 1 děcko bych ~ spích & ale takedown prej bolí MMA newim, já si skočim teďka nakoupit a pag je to vocaď k tobě jen pár mil …
Rodí se nový tajemství enigma zeztřenky mimina a má to přijít na tenhle neviditelnej svět, kerej já jája už trochu znám, no ale malej brášek bude asi na prášek …  :wpds_roll: Lítaj tady letadla cucaj se chemtrajle, běhaj Tu Sůvy, zelenoMoskáče  :wpds_mrgreen: a tag fagt newim juš  :wpds_neutral: 

J. F. Pitralon, ponorkový loťstvo královny, kkt.

to šukání holoubátka je tak dobrý, jde to tak fantaticky dobře
vypadá to že v tý extázi a porozuměnní zplodíte supermana, vědátora Einsteina, dalšiho Čárleze BUkovskýho
ale obvykle na svět přijde chcíplotina polozmrd co
je mezi ostatníma furt někde na chvostu
se ztíže drží v realitě a to ještě má co dělat aby nezneb
a jednou nohou je uš mezi odpadem

Porod se dá vydržet, a vydržel bys to i ty. Když to tak znáš ve Varech ve špitále, Pitralone.
ty seš zrovna dbrej příklad toho o čem mluvim
a tak ctnostně a moudře tu hledíš
na MMA …

balneo.PNG

Božo, nejdeš … já bych zase pokeckal

o Maňovrech ruských ajrokosmičných sil na NWOO v Galaxii Mlíčňá Dráha lety až do komína – A o vaginálni m mapování eště ztou Jani K.

https://www.youtube.com/watch?v=oZbiqpYE3i8

Pitrale, podááá vej ty Sparty ssi fakt ale uš déžo … to hceš opusti-ti ťuťu Afrodíťu – Girafaelu 2m eště kuli SUVě & pag takowej Fajt … ? To asi nééé, viť.

Jana K.
England

Ing. Dědek objewen – https://youtu.be/22Ea1awJrRg.. u Helči ww w ložni-ci..
Clíwek juž brou.brousí MAČETU !!

.. prý-ští ty-den : MÝDLO u Honga w akci ~ 99,9o,-

 :wpds_cool:  :wpds_cool:  :wpds_cool:
Reptiliani

Ing arch. Dědek je prej posledni co zbyl eště neni wo-ko-č.ko-wanej a s Chlibkem už nezzzpím, jeližkokotžto on se nechal opichat na Kowid. za to Ing. Dědek nemože Píše mi krásný dlouhý mile…necký dopisy na web Janu Korálu o obnově Lidstwa . A pak sem mu řekla – Marku to co ty děláš neni žádnej specnaz, jsem jen ženská ale … ty seš lhář, celou dobu mi tady lžeš a přitom seš naočkovanej páprda kerej jen prodává celty a plynový masky s prošlym filtrem jakože do muzea a ještě se směješ pod fousy dyš to balíš …

Helčo.. já nejsem Marek & Chlíwek , neboť sem AGENT SíAjEj a ssem
Očkowanej.. tež.. sem zlej atď..

Jóóó ma maskowa-cí cel-ty , TOTO Rny zz z prwní ! wal-ky
Eliška Válková ; )

Zbalim asi Matějku 66 dyž maž ra-da ing. Mýdla : /
R

nóóó Zistil sem v Chlíwku že w Novým finanční systému nebudeš potřebovat peníze ale adwokádo 🥑 a Eet – lišku
Mario já za to ne..muži mě to tag vtáhlo
comment image

Ha.. Adwoká-do ssem měl DANAS k teen.. g snída-ní.. bli-lo mig 199 m
ale po ňom Blbě , a tak ssem TO ři.kal Hongowý manŽel-ce.. a wo-na
Řika-la , že dyž prej nejsem ww wočkowa-nej & od má-la.. poslouchám

AC/DC , Kiss atď.. tež KATAPULTY ..že prej ssi mam DAT ja-ko obw. za
A / Kontušowku
A / Rum
A / Putinowu Vodku
.. wanilkowou ?

Teď newim : (
Reptiliani

ps : na NWO juž nyc nepí-ču , bo Mrož je trol a Kkt !

M

Kizzáci to prej wzdali, Hanča Zagorka taky cowid ( a Rezek ) Tag du ve zzz…tředu na Uriah Heep R e v i v a l do Termálu KV dyš je to Gratis – vezmu Božu ale Nebudu tam azi až do konce. https://www.youtube.com/watch?v=9G8xzLGXNDA Koncert skupiny KISS, který se měl konat dne 1.7.2020 a poté 10.7.2021 v pražské O2 areně, se bude konat v novém termínu dne 13.7.2022. Původní vstupenky zůstávají v platnosti.Paul Stanley uvádí: „Čekáme. Jsme připraveni. Jakmile nám bude řečeno, že jsou všichni v bezpečí a že tato pandemie skončila, otřeseme zemí a rozjedeme to jako vždy a jako nikdy předtím.“Gene Simmons dodává: „Nemůžeme se dočkat,… Číst vice »