Subscribe
Upozornit na
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments

Prwní.. .. jak Su 122 M dy dydla-ce.. éé .lak Jak.. Sůwy zz z TOHO.. no nic , Dopí-ču to Zas.. Něgdy jin.dy .. tež na sw. Dyn-dy ……… Čééékuj.. te ROBOTI naš.. ww w Was is Das naš .. fungl nowej Članek na na „ Na Termitišti sk.. ” TM ™ swý tube gezsicht fej-su.. AE- new.. Ejronetu U Korá-la.. Plo.tu tich.. ttt TRISEK ??? Jadernou wal.ku.. Chliw-ka OUDa & tež teen.. Mrože , Matějkose 99 .. EL ADMINE – nečeku-ju two-je članky , bo mig nej.dou ww wodewřit.. Loudaj Sse .lak jak … Důůůdle    Reptiliani… Číst vice »

.. ce-ly ssem TO neček.. SS sory. pa-ko ??? .. jo .to ssem psal ja   jarmil  , ww wypil ssem juž 2 a 1/2 litruch http://www.. Sta-rý wod-ky.. ~ wiz jimy Čort..tt.. T.. Daj a.. Da daj ma napýt ( brutopejre ) fot.ky da daj Ma .laka sspod-ky.. FUJ , ale až já JE kkty ww wyčenichám.. .jak Honzu Jinský-ho n Adrese XXXXX Bubowitze 167/3a psč 9o2 q 113 p.m.. Děku-ju Ti carste-ne ne ZATO twoju platfor-mu ! .. Zamajlowal ssem se do Ma-Ni.. marke-ty naj cool.. Prd.. mrk : )) Byd-lí ww w oko-lí a )… Číst vice »

Sem juš mignutej jag ta ta ta Hepnarová co najela trolej-bubu.sem do Dwoj.čat les§bo taky řikala nejsou tady Děwčata k Mání, Máňa Kabelkowá je zhybernowaná zamrazili jí do formy nanuku & slečna Mišel Girafe newim gde je má dowolenou asi aš do Wánoc … tež do postele sem zistil že se Mig asi nevejde jag sse,m to teď měřil ale byla by welice dobrá kocza jinak. Filipipinka je asi tak 145 cm ale se mě dost bojí čuje spráwně podraz *** Kateřina se mňa tag nebojí akorát furt markuje v Te-ss-cu a prej musí na šichtu a tag wokrem Alue… Číst vice »