Danas Končí rok dvacka dvacka. A to je smutný protože takovej krásnej rok 2o 2o nastane znova až v roce 3o 3o a to juš tady nejspíš nebudem. Proto je Termitiště už vod ~ rána úplně nabouchaný a plný zvědavejch mažoretek, který se tu furt vl~ně~j a hledaj, na k°°ho by se mohly večer p~ov~ěsi~t.

Los konecos rokýnos 2o2o
Subscribe
Upozornit na
13 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments

Tag segra prej večer nepřijde :wpds_cry: . Ale TO řiká jen tak nawoko, vona je takovej politik a diplomat.  :wpds_sad: 
Šárka® tata https://www.youtube.com/watch?v=ea1xVM0WCzk zas prochrápe celý vodpoledne, tagže podle toho ~ jag ~ se probudí®. Poznávaci °° znameni  :wpds_arrow: růžovej hadr a hlawně kapuca.

 :heart: Bejra ani newočekávám – jede teď velká agce u Liborosa  :wpds_shock: 

https://youtu.be/FfV7L4jMOHU .. tež od Boží-ho ra-na slawim – napřed.. zz Hongem ráno cca 6:oo..
.. pag z Alue f ™ Astrá~lu & Monikou na IKEMU , hokaidó… Jehowis.ta-ma až zz z TAMA

w 16 seč pm..
Dalas :
a ) u Bejra pod Mostem..&

Negr juž má 1/2 noc T.K.O. pipi~ny i twa Segra juž
Škyt..
.. šly .spááát ááá ZZ Medwid-ka atď..

Danass hra-jí ZZ TOP po posled-ni 2 kancy !

ps : neumim dat link..

Šel sem brzo spáát a nesly-šel sem ani jednu Fau 2 -rachejtli . Ležel sem tam jag TEEN černoch dyš ho° Vejmola uspal. Na NWOO taky nyc novýho.

My ssme teď bli-li zz Warholou.. Samantou Fox & panem Štěpánem na
Noworoční procházce na Barrandowě , tež na Andě-lu atag..

Reptiliani

Zwrátil jsem teď taky z noworoční Prochazky – a juš u baráku sem jako 1. člověka na Měsici  :wpds_question: potkal Girafe.Co-š sem ňág ani necht-ěl – ale se jí tam z~am°o~ta~l pes, tag … že se musela zwracet.
Z~jeb~ala-la-la tam svýho malýho pejska a jag sem se k tomu zrowna tag blbě namotal, tag i ja sem byl tež na Novej Rok tvr°dě z-jeban i dyš to bylo na psa, no zas bondage sado maso akšn.  :wpds_envy: Tag se mi to nelibilo. Paq sem šel městem, dal sem  :cafe: na autobusáku a nyc se juš nestalo  :smheadpalm: .

Jo Pag sem šel jiščo kolem Jehowistůch a tam na baráku bylo JW.ORG – něco jag má Orál a řikal sem si konec světa už byl několikrát a ňicmoc. V roce 2013 např. pak ještě vo dva roky byl další konec světa a nyc.  :wpds_beg: A paq sem si si řikal něco jakože juš se ji tag nebojim a Ta Girafe je docela kocza – sem se nakonec vzpamatowal ze šo°ku jag biorobotek …

Byl sem na tom JW.ORG – a řeší se tam dowopravdickej Konec Světa kterej bude juš brzo. Sem pak v šoku šel eště juknout co řešej na nwoo.org – tag Orál se ° probudil, Q, Q,  :puke: – a juš si maže noworoční blahopřáníčka  :wpds_beg: !

.. juž umim dat .link ..
Hepy ňjůů jíír wam ww wšem pře-je – TERMITI : ))
https://youtu.be/3Uo0JAUWijM ABBA w.r.

 :heart: 

Novej rok uš ale blil ?

Neblil.. čeku-ju teď Psychopata Bejra & pod MOSTEM ww w Pardubicích
.. maj Štědrej den  :wpds_arrow:  :wpds_shock: danas.
Rolnič.kýý , rolnič.kýý …

M

Sutra ben-že 2o23 : p
R

Juš zejtra? A to je fakt ňáký diwný dyť eště nedáwno neben-žel a teď sem se byla na to zeptati i v lakowně jednoho pána a ten prej mi řek – je rok 2021 ! Eště mi řekli – vy ani nevite jakej je rok paní. To je diwný viď Kowaku?

Majka Pájka
Gurun