Subscribe
Upozornit na
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments

Eště po 2 krát ! Mě se dnes Žirafa zjewila ve sňu  a bez hadru přes pusu Teda dyby náhodou přišla jestli jí nevyfotim do Wýměny tag bych jí azi řek  Tag teda jo já to teda s tebou zkusim dyš muslim Ale to je teda diwný Už sem práwě vykoumal čim toto azi jesť Asi to je těma bodíkama který v Penny furt rozdáwaj Chcete bodíky? Jo jasně že tě chci. Teda co to kecám, bodiky nesbíram. A tim se to dostalo do tý hlawy zmatený se mi o ní dneska zdálo to už ssem pzal Teď to muslim promyslet… Číst vice »

Widěl sem Žirafu oprawdickou
platil ssem SS-kartou a zejtra tady asi moc nebu-bu.du shanim nowej Oud

DJ Che Pička
Guantánamo

Ce-lý ssem TO nečekowal.. dostal sem Husi-tu juž u bodíkůch .. wzdání & ww wzpoměl sem sig .jag sem gdy-si.. asi tag před 6 ti letama jezdil do „Do Sapy” a nacpal do Clia 1.800 R ..bez Turba cez 650 litruch wajno-se & tež ssem jez.dil do Billy do Podo-la & měl sem ssebou Špinawý – Ho toho.. bezďáka za 5o,- koňur , bo 4 wozej.kose NARAZ sam nedam : ( .. a potom ssem bzdil we VW Cady.. Iwe-cu ( bílym ) s turbem do SAPY a Makra.. do V.O. Lipencůch Měchenic , atag.. Do Měchenic néé ! Mikulášek… Číst vice »

Áá.. dý-bi ti titititi é Térmi-ti titititititi néby-lí.. juž
Bych měl ú Brrrna 3 wi-lý..

Carsten
ps : dooodle furt nefachá : //

 :wpds_arrow: :wpds_arrow: :wpds_arrow: :wpds_arrow: :wpds_arrow: :wpds_arrow: :wpds_arrow: :wpds_arrow: :wpds_arrow: :wpds_arrow: :wpds_arrow: :wpds_arrow: 

V Měchenicích prej 5.12. blyl maďaroš Migulášek. A to má segra s.w.a.t. eg.
Moje zeztřenka je hezči a jej nejmo je něco jag iveco seg.ra je ale Otto Maz.anější tež uš nykdy nejdu na Nwoo.org neboťližek se tam nesměj pzáti speciální picmena dešto na tomdle pičkowišti Yes bez

Girafe je hore bez.

Žirafaela je tagtež Mišel.

DJ Trump ička

Tůůdle Důůdle

ssem na.mama-ria na-majjlowal tu díwenku u passu …. tam to jede jag we Fabrice dyšteďkon přije-de mladá Hong.owá s plnym koš-ikem a neš to-wyndá tag koukám na Girafe s profilu a wona ………. mě dycky zkoro ihned-košik
zaměří pééérifernim-pohledem jag má taky Mig 21 ten kwantowej radar

Mig 21 https://www.youtube.com/watch?v=DN08hqhu1ys

Limonádowej Johny :wpds_neutral: