Teď g Lauře dám eště takovej úvod. Je-li Ko-kotžto jest Laura z Mostu ° mám vedle sebe stoličku – ministoleček eště po dědovi, kerej je taky z Mostu. V tom stolku měl ukrytý o.i. kapesní nožiky značky Mikov. Tež baterie, drátky a kleště a eště něco tam dycky bejwalo.lo.
Už newim. Jenže jelikošwěk za těch pár let já už sem mezitim zapoměl co tam je. Přitom jesť hned vedle mě. Tag teď sundám z toho stolku bordel a podívám se do něj.

Na stolku jsem měl přeložený hadry, dokonce fusekle, starý časáky, Kalendáříčky z roku 1919 ° teda co to keczám, z roku 2016 a 2019. Odevřel sem stolek a našel jsem tam dokonce pilníčky, zwonek eště dokonce z toho mosteckýho bytu, krabičku wod Indickýho čaje, tam byl vewnitř ňákej konektor a šroubky a taky ňákej igelit ale na to juš kašlu, tag sem to zawřel. To je origoš eště po dědovi, ani ssem newědjěl co tam je vše-cc-ko.

Jo a teď sem si eště tag wspomněl jak jednou dyš sem blil u Wostárka w kanclu jag to tam má kousek wod Hradčanský, tag tam jedna jeho asistentka chtěla taky něco wodewřít ňákou plechowku s jídlem na woběd. Prej “Promiňte ale jste tady jedinej chlap a nám to nejde wodevřít”. Tag ssem jí to wodevřel. A to je čistá prawda. No tagže ty chudinky by tam byly wo hladu, dybych tam nepřijel z takowý dálky za nima. Jelikošwěk samotnej Wostárek blyl zrovna někde pryč a nemoch jim to jídlo jejich odewírat. Bylo to něgdy v roce asi tag ~ 2oo6,. Zají-mavý je, že si to tag pamatuju a jináč uš nic moc.

Laura a její tygři & příběh stoleček – 13 Q3 2o21
Subscribe
Upozornit na
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments

A tomu byste newěřily todle bylo wevnitř Alue a Jani ° , to je všecko z Mosstu. Laura je taky z Mostu.

Džony

stolek.jpg

Tag to měl teen KONEKTOR asi wod muoj.ho dědy.. won blil MIP.. éé te-da Mig a praců-wal
.. ww w Tesle w P9 Hloupětíně http://www.tesla-mikroel.cz/43-.html

Až bubu-du mit ČAS , najdu tež ňá-ký artefak.ty , např.. Odznáč-ky , torzo MAGNETOTRONU z
ro-ku 1945 , zbytek Plutonia , wejplat-ní pas.ku & pas-ku do Mgntfn. URAN ..

Reptiliani

ps : Warhola je kkt : p

A můj dě-dě-da byl nasazenej v Rajchu. Taktež asi Ing. Dědek.
Jag krásně mi tam nechal ty pilníčky pro Warr-holu to zem čuměl…
Zwoneček teen moc nevyužiju, teen sem juš wodpojil protože mi-g sem dost zwonili lidi. Vedl tam takovej černej drátek. A pag koukám dole stojej zelenoMozkáči a wolaj nástup na bu-serák. Dyť uš na tebe zwoníme půl hodiny. Ne to keczám.   :wpds_cool: 
Reptalové zz Uranu

Keczal sem. Zwonili na mě – že jesť zeztřenka poprvýkrát zbouchnutá a vypadá TO na srpen – augusť.
no Eště že sem si wodpojil teen dráth.
  :wpds_shock: 
Džony

To ssem tady pzal já včera takový magorie a blbosti? a N e – bo to blil teen tečka tečka Warhola a tečka lak?
MAGNEtoTRON mam v mikrowlnce a taky si pořidim s Kundosaki Kwantovej radar do Migu 19 čo bol u nás na dopravnom ihrisku. A moj tata měl covid 19.

Džony

https://youtu.be/j_JaDDcyIIU jelou submašín
A jelou ssubmašín…
Uá uí uá uí

OSA

Džony.. .. Warho-la – 22.7. 2Q21 na Zwědawci ww wybli-la.. ^ gdo-jí naštěkal ^ ??? Carsten w.r. ..lak Odpowěz. M Nástěn.ku.ku naštěka-li teen… Reptiliani .. tež Karmelita-ni nosej KAPUCE ! Já mňam FILTR & Sparty ( twrdý – bazsom szem Zelinař .jag Attila Végh.. ) zz Maďarska.. .. tež pi-ju .lack Dán a tu-diž ssem zdr.áw.. Až/2oo6 NATY : 1. játra 2. Ledwiny 3. Šišin-ku & Šišku 4. jak 66 brá-cha   Matějky 666 8. Koule-na tež.. Micha Lea a da-le : Carsten Aluš~ka & Mrož Sandokan Jiří Kormorán … .. zrzawej JAPONEC , HONG s.r.o.. Kundosa~ki Kabelko~wá w.r.… Číst vice »

https://youtu.be/mJag19WoAe0 Beatt!as. 1948…

OSA

To zme Dycky posloucha-li s brachou a zegrou adyš woni tam zpíwaj Bang Bang tag NATO se připraw bo musiš přesně na-časowaně bouchnout bráchu nebo zegru 2x do hlawy
Já zem to nedělal silver zkladíwkem ale novinama

Džony

Krteček je starej zráthce jakoš i .Lak teen °!°
ten chodí totiš aš do Zemljanky za rasem VK s ajronetu a pag na něj nadáwá na N.W.O.O. a W.C. u mušle pag hudruje
a teen prachatej Krteček kupuje vod gectapa Novou R e p u b l i k u – a g tomu ponorku zn. Yellow Submašin – plus nový dílose Dalasu i z kartičkama Zeztřenky zděs na Termitišti °Naštěkaná je jen Wona   :wpds_razz:  zegra ne-ni naštěkaná to byla fafáma   :wpds_cool: