Subscribe
Upozornit na
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments

Warho-lo.. ww wem si wulwu na obličej .. jéjéj je je jé Dej si kun-du na hu-bu.. Zamaskuješ se.. teen Čurá-ku jé jé jé.. ( teď mig jürgen Swobod.da řikal.. ) Že prej mug ww welitel družstwa Slobodnik Peter Hozák.. čobol ( 1963 ) l.p.. Řikal.. Trockij ee .te-da , že tó.. & wem si Kundu.. NATO , teď newim – dopí-ču to Až.. AAA až sse bubu-de psat rok 2o23 .. .. až Warho-la zaplatí swy DLUHY u „ U Cobry ” Na Aně-lu w P5.. Smychof psč 604 10 & tež u Honga ? .. na-co Děti.. mají… Číst vice »

A tež doood..le zas nejede : //

R w.r.

Sčítání lidůch tež nejede ://

Kovy já sem nikdy v cobre na andelu dluh neměl !!

Tag to newim . W kass-árnách SS Carlsbad – Dwory sem blil 3 dny (azi tag) na kurSSu pro kotel.níky ze *dwěma* stejnýma Carlosema Swobodosema. Akorát jeden Carlos Swobodos blyl z Klaašterce a teen druhej Carlos Swobodos blyl z Mostu. A zz těma Dwěma ssem pak TO-PIL *huhlím* a tež *koksem* na Doupově 1992 a eště + ze Zoranem ale to blyl maďároš Mazákos * dobrej Don Chujan. Jenže woba Carlose si DPČ wzali kundu šli °teda do ciwilu tag sem tam zwostal v kotelně pag zobákoš sám a bez femajle & Zoran teen se vrátil někam do maďároše. Jo… Číst vice »

To ssem newěděl , že
Segra hra-je NATO.. na trumpe-tu : o

R

Co je to za kreténa ten soudruh Kowak?

Kolig-pag TO.tag vynášší teen Carlo°s Wemola ? Noo tozste ze NAPaKowali  :heart:  Baszom Azaňát Datě-linka
Jo uš wim  :wpds_idea:  Já nejzem Ségra ale ssem tento.-pič !  :wpds_idea:  Z ko-Telny.

Džony

To u nas ww w Bučowicach.. na-gy Rakouskem Topi-či pek-li dost často Kocky. W kotelně.. .. tež tam tam bydlel teen , Winetou.. juž newim .jag sse nejmowal ale ? Až si si spomenu .tag TO dopí-ču. .. nejmowal se nejmowal se .. Ajuž.. wim – Geronemoh  :smheadpalm: já Kocky nerad – že-ru Morčata , piwo a tak.. Soudruh Trockij prej tak.tež ! R ps : dy-by Warho-la neblil kkt .tag ssme se HO ( Wejmo-ly * ) mohli zde ptat kolik bere , ale za Lipence se juž danas nemo-že : ( * .. je mrtwej , klownul… Číst vice »

Jak už jsem psal Kowak je úplný vemeno!!ja mam imunitu v úterý jedu do jižních Čech

paletáka na tebe ty zmrde Kowackej