Ahoj Bravíčko, jmenuji se Jana a je mi 20 let.Před nedávnem jsem začala se svým přítelem, kterého velmi miluji sexuálne žít.A mám takový problém:Muj přítel, který už má zkušenostimi vysvětlil, že ženy mají v krku za mandlemi B-bod, který po speciálni stimulaci vyvoláva bouřlivý, vícenásobní a neskutečně dlhý a silný orgazmus.A tato speciálni technika dráždení menovaného bodu se nazýva deepthroat (hluboké hrdlo).Jde o to, že žena si zasune partneruv penis hluboko (až po koren) do hrdla a takovým spusobem se dráždi.Muj problém je v tom, že i když jsem se snažila, z nejakého duvodu si ho nemužu celý zasunout, protože se mi zvedá žaludek.Očividne se nemužu k danému bodu dopracovat.Umíte mi poradit jak na to.Děkuji. Odpověď: Zlatou medaili tomu chlapci… :)))

Bravo
Subscribe
Upozornit na
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments

igRaju šachy tam z tou Koczou jag Igráček ^^^^^
je TAM linkoss w E-E.T. liš.tě nahoře – je to takowá wěžička
Ta-má na šachowničce boddů B několik B1 aš B8
A Kisstýna mi furt řikáá – zase hraj – eš šachy z tou kundou?   :smheadpalm: 

Wod tý doby co ssem ji Vyhrál w Tombole mluwí zprostě před-tim to byla hodná holšiška.

John F. Pitralon – real president

Je to mýtuss a MSM propaganda. Tež neegzistuje – MC Ejsbí holo.caust B, přiztaani @Měsíci B a eště něco – jo Konec Světa B na JW.ORG
Řikal mnje TO 1 zkušenej a i dosti bohattej žit v Carlsbaadu ~ 95 – jo a pag mě minulej rok v CarlsBaddu operowal Palestýnec mám wod něj i stent v   :heart:  Teda ne wod něj protože won to sice začal ale nezwlád a musel přijí-t samozřejmě primář co má to typicky německý nejmo. Takže mám v   :heart:  -stent- wod vyměněnýho palestinskýho chirurga.

DJ Če pička
Rádio Teherán

RAP zaraplujem žlutou submašínou Dělal mi to sam primář Šmé 9/11 nejmuje ze Alekzand.r Schee ÓÓ Shit Wadafakin’ STENT pak mě vrátili-li k tomu Hongovi teen už byl udělanej přede-mnou a čekal tam pag zzme Tam pili purplovej čaj a teš čekowali zeztřičky w tý čekárně – přezně 4. září 9/11 A nezmim zapomenout ani na Ruzzáka co taam ležel na Karlaaku srpna 28 wadafaking BAJPaaS a bylo mu blbě a bylo pěkně dusno a teen pak tam zemnou v sobotu obžiw a furt wolal z různejma Sergejevičema že je očeň v parjádke nebo uš newim jag to řikal fak… Číst vice »

a Důdl je šwajn.

Karle War.le.. PRIMATOM teď nyc jinský-ho nepí-če , než .jag masírowatt warlata   :wpds_idea:
a od Bejra ma zas   :heart:  ja-ko prwní..

ps : šachy igra-ju z Putinem , ale jenom teen.. MULTIDIMENZIONALNÍ analní   :cafe: .
Reptiliani
Barrandow D.C..

MULTI-DIMENZIONÁLNÍ šachmaty s analem KGB z kolikem s Putinem neigraju protože to azzi neni dobrý na hemeroid-y a moch by přilítnout Asteroid z Orbitu nebo Suchoj Su Jak Mig – nutej
& Žirafě ro-ste bříš.ko tag mě napadlo esli nebude mít klokana.

DJ Wagina